Mūsų kompanija, UAB „BALTBEL TRADE“, užsiima prekybos, šaldymo ir sandėliavimo įranga. Mūsų darbo principas: projektavimas, įrangos parinkimas, tiekimas, montažas.

 1. Prekybos įranga – tai:
  1. Įranga skirta parduotuvėms, supermarketams. Tai įvairiausi kasos stalai, prekybos lentynos, prekybiniai vežimėliai, įėjimo varteliai ir t.t.

– Taip pat atstovaujame Vokietijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos  gamintojus.

 1. Šaldymo įranga – tai:
  1. Pramoninė šaldymo įranga – tai šaldymo kameros ir agregatai saugykloms, pieno ir mėsos pramonei, vaisių/daržovių perdirbimo kombinatams. Šaldymo sistemos (centralės), kompresoriai, kondensatoriai įvairių galingumų. Atstovaujame Italijos ir Vokietijos gamintojus tokius kaip – Zanotti, Bitzer, Guntner ir kiti.
  2. Komercinė šaldymo įranga – tai įvairios šaldymo vitrinos, priesieniai, šaldymo salos prekybinėms salėms Atstovaujame Italijos, Vokietijos, Lenkijos Rusijos ir Baltarusijos gamintojus. Taip pat dirbame su naudota šaldymo įranga iš Vokietijos.
 2. Sandėliavimo įranga – tai:
  1. Lengvi sandėliavimo stelažai Tai stelažai įvairioms pagalbinėms patalpoms, sandėliukams, šaldymo kameroms, archyvams, ofisams ir t.t.
  2. Paletiniai stelažai. Tai įvairiems sandėliams, logistikos centrams, prekybos centrams (pagalbinėms patalpoms).

 

Mūsų specialistai pasiruošę paruošti pasiūlymą pagal individualų poreikį. Atvyksime į Jūsų patalpas, išmatuosime, paruošime projektą parinksime ir patieksime reikiamą įrangą.

 

UAB „BALTBEL TRADE“

Direktorius

Mindaugas Oželis

+370 687 45050

Paieška